Dating

The main attraction of Poltava city is its women, for sure! ;-) No man will remain indifferent to seeing so many beautiful ladies strolling the streets well-dressed and wearing high-hills.

Read More

Accommodation

Poltava is a great city to visit and is a very hospitable place. The visitors of Poltava can choose any accommodation for their stay. There are many options to choose from in Poltava.

Read More

About Poltava

Poltava is a very lively city with the population of over 300 000 people. Walking along the city, you will be amazed by its gorgeous architecture and its well-preserved architectural monuments.

Read More

Rus kadınları nelerden etkilenir? Rus kızlarını etkileme yolları

Bu yazımızda, Rus kızlarının nelerden etkilendiğini, Rus kadınlarına dair sırları ve ipuçlarını anlatamaya çalışacağız. Daha iyi okunabilmesi ve yazımızın daha faydalı olması adına konuları maddeler halinde listeliyoruz. Siz de önerilerimizi dikkate alarak Rus kızlarının sırlarını öğrenebilir, onları çok daha kolay etkileyebilirsiniz.

Arkadaş Araştırması ve Teknoloji

Öncelikle Rusya gezilmeden bilinmez, Ruslar konuşulmadan tanınmaz. Eğer bu konuda girişimde bulunmayı düşünüyorsanız, öncelikle çevrenizdeki Rusya’ya gitmiş, Ruslarla tanışmış kişilerle konuşarak işe başlayabilirsiniz. Örneğin Rusya’da iş yapan bir arkadaşınız “Rus kadınları ve Rus kızları nelerden hoşlanır, davranış tarzları ve alışkanlıkları nelerdir, kendilerine neler yapılmasından nasıl davranılmasından hoşlanırlar” gibi sorularınıza uygun cevabı verecektir. Ancak çevrenizde bu tür kişiler yoksa o zaman bilgi çağında başvuracağımız en iyi kaynak internettir. Facebook, Twitter, Youtube, VK gibi sosyal ağlarda Rus kadınlarına dair sayısız bilgiye bir tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu tür sosyal ağlarda ve arama motorlarında yapacağınız “Rus kızları hangi müzikleri dinler, ne tarz kitaplar okur, erkekten beğendikleri giyim tarzları nelerdir, hangi mekânlara gidip ne yer ne içerler” gibi aramalar sonucunda yüzlerce sayfalık içerik bulabilirsiniz.

Aile Olgusu ve Çocukluk

Dünyaca bilinen bir gerçek vardır ki Ruslar ailelerine son derece önem veren, aile geleneklerini yaşatmak için ellerinden geleni yapan insanlardır. Bu sebeple, görüşmeye başladığınız Rus kadınıyla konuşurken mutlaka ailenizden bahsetmeli, kendi ailenizi ve onun ailesini önemsediğinizi göstermeli ve çocukluk anılarını anlatmaktan çekinmemelisiniz. Küçükken hangi oyunları oynadığınız, ne tür yaramazlık yaptığınızı anlatırken, karşınızdaki Rus kızının gözlerinin parladığını göreceksiniz.

Maceralar

Rus kızları, gezmeyi, seyahat etmeyi çok severler. Soğuk Savaş sonrasında uzun yıllar yurtlarından çıkmamalarının getirdiği bir sonuç mudur bilinmez ama seyahat onlar için adeta büyüleyici bir şeydir. Eğer sizde farklı ülkeler gezen, değişik kültürler tanıma fırsatı yakalamış biriyseniz, bu gezilerinizi ve gezilerinizde başınızdan geçen anıları mutlaka anlatmalısınız. Ancak burada dikkat etmeniz gereken konu, bu sohbeti çok fazla uzatmamanız gerektiğidir. Çünkü karşınızdaki bayanın evinden çok fazla dışarı çıkma imkânı olmadıysa, bu duruma biraz içlenerek ve hüzünlenerek bakabilir.

Rus kızları ile online tanışma ajansı http://girl-russia.net

İlgi

Rus kızları adeta ilgiyle beslenen çiçeklere benzer. Cool tavırlar sergilemek adına entel takılan tiplerden, içki içmeyi maharet sanan erkeklerden hoşlanmazlar. Bulundukları ortamda erkekleriniz gözünde dünyanın merkezine konduklarını hissetmek isterler.

Güven

Rus kadınları kendilerine güvenmenizi her şeyden çok isterler. Açıkçası dünyanın genelinde kendileri hakkında çıkan dedikoduların ve Rus kadın algısının onlar da farkındalar. Bu durumu bildikleri için, kendilerini potansiyel tehlike olarak görmediğinizi, kendilerine güvendiğinizi ve asla aldatmayacağını bildiğinizi göstermelisiniz. Rus kadınları sanılanın aksine olabildiğince sadıktır. İlişkiye başlamadan önce evet bağlanma sorunu çekerler, ama ilişkiye başladıktan sonra gözü sizden başkasını görmez.  

Sahiplenilmek ve Kıskanılmak

Rus kızları ve Rus kadınları, kendisini sahiplenmenizi ister. İlişki yaşadığı erkeğin onu kıskanması, adeta gururlarını okşar. Sahiplenildiğini ve kıskanıldığını hisseden bir Rus kadınının, sadakati ve size bağlılığı çok daha fazla katlanacaktır. Mesela diğer kadınlar kendilerine hesap ödetilmesine pek takmayabilir, ama bir Rus kadını için bu durumun telafisi yoktur. Hesabı mutlaka siz ödemeli, bu konunun bahsini bile açmamalısınız.


How to Propose for Marriage