Dating

The main attraction of Poltava city is its women, for sure! ;-) No man will remain indifferent to seeing so many beautiful ladies strolling the streets well-dressed and wearing high-hills.

Read More

Accommodation

Poltava is a great city to visit and is a very hospitable place. The visitors of Poltava can choose any accommodation for their stay. There are many options to choose from in Poltava.

Read More

About Poltava

Poltava is a very lively city with the population of over 300 000 people. Walking along the city, you will be amazed by its gorgeous architecture and its well-preserved architectural monuments.

Read More

Jak se seznamit s Ukrajinkou a nebyt pri tom podveden

Je smutnou pravdou, že na zájemce o vztah s krásnou ženou z Ukrajiny čeká mnoho nástrah a nemilých překvapení. Na Ukrajině operuje nespočet mužů a žen, kteří se vynasnaží udělat, cokoliv jen bude v jejich silách, aby z jejich nic netušících obětí vymanily peníze. V jistých případech jde dokonce o práci organizovaných skupin kriminálníků, schopných vyprodukovat stohy falešných dokumentů, jako jsou potvrzení od lékaře, smlouvy, nebo i závěti.

Pravděpodobně tím nejhorším druhem podvodu, na který je třeba si dát pozor je podvod sňatkový. V takovém případě se žena provdá za muže, ke kterému jinak nemá vůbec žádné city nebo přitažlivost. Jediným jejím cílem je získat občanství v cizí zemi. Jakmile tento cíl naplní, muže urychleně opustí. Často ho při rozvodu zvládne připravit o pořádné peníze nebo jej dokonce obviní ze znásilnění, domácího násilí, a podobných hrůzností. Není divu, že nejčastější obětí tohoto druhu podvodu jsou bohatí muži se značným společenským postavením. Pro tyto muže bývá výhodnější ženu podvodnici vyplatit, než se potýkat s následky jejich lží a intrik.

Online seznamovací s dívkami a ženami z Ukrajinyhttp://brideukraine.net

Není ovšem třeba si ženu rovnou vzít, aby měla dost příležitostí jak muže ošálit o peníze. Velice populárním druhem podvodu je zlanaření muže na to, aby danou ženu vzal na luxusní dovolenou. On pochopitelně očekává víkend plný romantiky a touhy, kdežto ona udělá vše proto, aby k těmto věcem nikdy nedošlo. Místo toho si bude užívat výhod drahého pokoje, večeří o několika chodech, a překrásných pláží. Jakmile dovolená skončí, muž o ní už nikdy neuslyší.

Asi každý slyšel o podvodních, kteří předstírají vážné finanční potíže a prosí naivní muže, aby je založili. Tito podvodníci často operují v organizovaných skupinách a jsou schopni přijít s extrémně reálně působícími podvody. Často se stává, že žena začne publikovat falešné informace na sociálních sítích, kde její komplici komentují, jakoby se to opravdu stalo. Vysoká míra korupce na Ukrajině znamená, že potvrzení od lékaře, právníků nebo i úředníků je možné vyprodukovat bez jakýchkoliv obtíží.

Nakonec je třeba zmínit také podvodné sňatkové agentury. Stává se, že místo toho, aby mužům dohodili skutečné ženy, které mají zájem o vztah, raději vytvoří falešné profily a spolu s nimi i celý falešný vztah. Dokonce se stává, že poskytnout možnost si ženu na dálku vzít. Po zaplacení tučné finanční sumy zašlou muži manželský certifikát a informují ho, že se s ženou již brzy shledá a započnou společný život. Jediný člověk, se kterým se ale uvidí, je pravděpodobně právník, kterého požádá o radu, jak s podvodníky zatočit. 


How to Propose for Marriage